所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Hook-up Wire |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Stranding | 7 x 30 |
| Voltage Rating | 20 kV |
| Length | 1000 ft |
| Wire Gauge - AWG | 22 |
| Insulation Material | Silicone Rubber |
| Maximum Temperature | + 150 C |
| Type | High Temperature, High Voltage |
| Jacket Color | Black |
| Series | 392250 |
| Outside Diameter | 3.3 mm |
| Packaging | Spool |
| Wire Type | Hook-Up/Lead Wire |
| Ratings | UL Style 3239 |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.131" (3.33mm) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Cable Type | Hook Up |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Voltage | 20kV |
| Standard Package | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Other Names | 392250BK001 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话