所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratings | UL Style 3239 |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.131" (3.33mm) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Cable Type | Hook Up |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Length | 500' (152.44m) |
| Voltage | 20kV |
| Standard Package | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Jacket Color | Black |
咨询QQ
热线电话