所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded |
| RoHS | No |
| Capacitance | 1100 uF |
| Tolerance | - 10 %, + 75 % |
| Voltage Rating | 30 V |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 85 C |
| Termination Style | Axial |
| Case Diameter | 19.3 mm |
| Case Length | 67.1 mm |
| Product | General Purpose Electrolytic Capacitors |
| Series | 39D |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Dimensions | 19.3 mm Dia. x 67.1 mm L |
| Load Life | 500 h |
咨询QQ
热线电话