所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 1100 uF |
| Voltage | 50 Vdc |
| Tolerance | -10 to 75 % |
| Lifetime | 500 h |
| Product Diameter | 22.5 mm |
| Product Length | 67.1 mm |
| Operating Temperature | -20 to 85 °C |
| Termination Style | Axial |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded |
| RoHS | No |
| Capacitance | 1100 uF |
| Voltage Rating | 50 V |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 85 C |
| Case Diameter | 22.5 mm |
| Case Length | 67.1 mm |
| Product | General Purpose Electrolytic Capacitors |
| Packaging | Bulk |
| Dissipation Factor DF | 45 |
| Series | 39D |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Dimensions | 22.5 mm Dia. x 67.1 mm L |
| Load Life | 500 h |
| Product Range | :VISHAY - 39D Series |
| Capacitance Tolerance | :+75%, -10% |
| Diameter | :22.5mm |
| Height | :67.1mm |
| Capacitor Terminals | :Axial Leaded |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85322200 |
| CaseSize | 22.5mmDia.x67.1mmL |
| Material,Element | AluminumElectrolytic |
| Termination | Axial |
| Voltage,Rating | 50VDC |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话