所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Factory Pack Quantity | 90 |
| Product | Power Transformers |
| Product Category | Power Transformers |
| Primary Voltage Rating | 115 VAC, 230 VAC |
| Termination Style | Solder Pin |
| Height | 21.6 mm |
| Mounting Style | Through Hole |
| Width | 39.6 mm |
| Length | 47.6 mm |
| Frequency | 50 Hz, 60 Hz |
| Secondary Winding | Dual Secondary Winding |
| Series | 3FL |
| Power Rating | 6 VA |
| Type | Low Profile Power Transformer |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Primary Winding | Dual Primary Winding |
| MainCategory | Transformers |
咨询QQ
热线电话