所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 x 2.5 x 1mm |
| Frequency Ageing | ±5 (First Year) ppm/yr |
| Frequency Stability | 50ppm |
| Height | 1mm |
| Length | 3.2mm |
| Load Capacitance | 15pF |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Maximum Symmetry | 40/60% |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Frequency | 24 MHz |
| Output Level | HCMOS |
| Package Type | SMD |
| Pin Count | 4 |
| Width | 2.5mm |
| 输出电平 | HCMOS |
| Board Level Components | Y |
| 频率老化 | ±5(第 1 年) ppm/年 |
| 频率稳定性 | ±50ppm |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 输出频率 | 24 MHz |
| 高度 | 1mm |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 最小工作电源电压 | 3.135 V |
| 宽度 | 2.5mm |
| 封装类型 | SMT |
| 最大工作电源电压 | 3.465 V |
| 长度 | 3.2mm |
| 引脚数目 | 4 |
| 尺寸 | 3.2 x 2.5 x 1mm |
| 负载电容值 | 15pF |
| 最大对称性 | 40/60% |
咨询QQ
热线电话