所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A AC, 150A DC |
| Current Rating | 3.5A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Rating - AC | 350V |
| Approvals | CE, CSA, PSE, UL |
| Packaging | Bulk |
| Size / Dimension | 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Standard Package | 500 |
| Voltage Rating - DC | 140V |
| Response Time | Slow |
| DC Cold Resistance | 0.037 Ohm |
| Melting I²t | 69 |
| Package/Case | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Package / Case | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话