所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 850 |
| MOQ | 2550 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 20.1V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-214AB, SMC |
| Supplier Device Package | DO-214AB (SMCJ) |
| Voltage - Breakdown (Min) | 12.2V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 11V |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -65°C ~ 185°C |
| Standard Package | 850 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 3000W (3kW) |
| Type | Zener |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 149A |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话