所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| CAD Drawing | 3D CAD Model |
| Contact Configuration | SP-NO |
| Depth | 94mm |
| Height | 100mm |
| Length | 22.5mm |
| Maximum Control Voltage | 24 V dc |
| Maximum Load Current | 10.5 A |
| Maximum Load Voltage | 230 V |
| Maximum Turn On Time | 1 (+1/2 cycle) ms |
| Minimum Control Voltage | 15 V dc |
| Minimum Load Current | 0.1 A |
| Minimum Load Voltage | 24 V |
| Mounting Type | DIN Rail Panel Mount |
| Off State Leakage Current | 10 mA |
| Output Device | Thyristor |
| Switching Type | Zero Crossing |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Voltage Min | :24VAC |
| Operating Voltage Max | :230VAC |
| Control Voltage DC Max | :24VDC |
| Load Current | :10.5A |
| Switching Mode | :Zero Crossing |
| Relay Terminals | :Screw |
| Blocking voltage | :800V |
| Control Current Max | :15mA |
| Control Current Typ | :2mA |
| Control Current Voltage | :24VDC |
| Control Voltage Pickup | :15V |
| Control Voltage Type | :DC |
| Input Voltage Max | :230V |
| Input Voltage Min | :24V |
| Isolation Voltage | :600V |
| Load Current Max | :10.5A |
| Load Current RMS Max | :10.5A |
| Operating Frequency Max | :60Hz |
| Operating Frequency Min | :50Hz |
| Operating Voltage Range | :24V AC to 230V AC |
| Output Type | :Thyristor |
| Output Voltage Max | :30V |
| Pulse Period Time | :1ms |
| RMS Load Voltage Max | :230VAC |
| RMS Load Voltage Min | :24VAC |
| Rate of Voltage Change dv / dt | :1000V/µs |
| Series | :3RF23 |
| Voltage Drop @ Rated Current | :5V |
| Weight (kg) | 0.136 |
| Tariff No. | 85364900 |
咨询QQ
热线电话