所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| CAD Drawing | 3D CAD Model |
| Contact Configuration | SP-NO |
| Depth | 140.5mm |
| Height | 100mm |
| Length | 22.5mm |
| Maximum Control Voltage | 24 V dc |
| Maximum Load Current | 20 A |
| Maximum Load Voltage | 230 V |
| Maximum Turn On Time | 1 (+1/2 cycle) ms |
| Minimum Control Voltage | 15 V dc |
| Minimum Load Current | 0.5 A |
| Minimum Load Voltage | 24 V |
| Mounting Type | DIN Rail Panel Mount |
| Off State Leakage Current | 10 mA |
| Output Device | Thyristor |
| Switching Type | Instantaneous Switching |
| Terminal Type | Screw |
咨询QQ
热线电话