所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Environmental Test Equipment |
| Unit Weight | 3 lbs |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Meter type | light meter |
| Body dimensions | 178 x 74 x 33mm |
| Measuring range | 0.01...50kLux |
| Weight | 726g |
| Multiplicity | 1 |
| Power supply | 1 battery 9V 6F22 |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Measurement accuracy | 4% |
| Measuring resolution | 0,1 |
| Dimensions | 7.1 x 2.8 x 1.3in |
| Brand Name | Extech |
| Minimum Light Level | 200fc |
| Maximum Light Level | 5000fc |
| Height | 1.3in |
| Width | 2.8in |
| Length | 7.1in |
| Battery Life | 200h |
| Minimum Operating Temperature | +32°F |
| Battery Type | 9V Battery |
| Resolution | 1fc/lux |
| Power Source | Battery |
| Sensor Type | Photodiode |
咨询QQ
热线电话