所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2DO-5 |
| Type | Switching Diode |
| Configuration | Single |
| Peak Reverse Repetitive Voltage | 100 V |
| Peak Average Forward Current | 40 A |
| Peak Reverse Current | 9000 uA |
| Peak Forward Voltage | 1.3@125A V |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 595 A |
| Operating Temperature | -65 to 190 °C |
| Mounting | Stud |
| Standard Package | Bulk |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话