所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Communication Module Available | Yes |
| Configurable Outputs | Relay |
| Display Colour | Red |
| Display Type | LED, Single Line |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Output Type | Relay |
| Panel Depth | 105mm |
| Size | 108 x 48mm |
| Supply Voltage | 11 → 27 V ac/dc |
咨询QQ
热线电话