所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Cable Assemblies |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | D-Sub Assemblies |
| Type | Mini D Ribbon Cable |
| Connector End A | DB36 |
| Connector End A Pin Count | 36 |
| Connector End B | DB36 |
| Connector End B Pin Count | 36 |
| Gender | Male / Male |
| Color | Beige |
| Current Rating | 1 A |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Number of Conductors | 25, 36 |
| Series | 4120-4120-XX-B |
| Factory Pack Quantity | 5 |
| Voltage Rating | 30 V |
| Part # Aliases | 05113841073 80610793764 |
| Europe RoHS Compliance | Yes |
| Style | Bidirectional |
| Shielding | Shielded |
| Cable Type | Round, Beige |
| Length | 10.00' (3.05m) |
| Standard Package | 5 |
| Configuration | Centronics 36 pos Male to Male |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话