所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reel Length (Imperial) | :100ft |
| Reel Length (Metric) | :30.5m |
| No. of Conductors | :20 |
| Pitch Spacing | :1.27mm |
| Conductor Size AWG | :28AWG |
| Conductor Area CSA | :0.08mm² |
| Jacket Material | :PVC (Polyvinyl Chloride) |
| Jacket Colour | :Multiple |
| Voltage Rating | :300V |
| Approval Bodies | :UL |
| Approval Category | :Style 20067 |
| Cable Type | :Flat (Ribbon) |
| Capacitance | :45.9pF/m |
| Colour | :Brown, Red, Orange, Yellow, Green, Blue, Violet, Gray, White, Black |
| Conductor Make-up | :7/36AWG |
| Conductor Material | :Copper |
| Current Rating | :1A |
| Impedance | :100ohm |
| Inductance | :0.46µH/m |
| Inductance Per Metre | :0.46µH/m |
| Insulation Resistance | :10000Mohm |
| No. of Max Strands x Strand Size | :7 x 0.127mm |
| Operating Temperature Max | :105°C |
| Weight (kg) | 1.24 |
| Tariff No. | 85444995 |
咨询QQ
热线电话