所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Jumper |
| Pitch | 9.52 mm |
| Number of Contacts | 20 |
| Contact Plating | Tin |
| Standard Package | Bulk |
| Style | Around Barrier, Spade |
| Number of Positions | 2 |
| For Use With/Related Products | #6, BC6, JC6, MB6, NC6 Series |
| Other Names | 414376447 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Housing Material | Polyamide |
| Contact Material | Brass |
| Product Length (mm) | 17.14 mm |
| Product Height (mm) | 16.51 mm |
| Brand/Series | Tri-BarrierSeries |
| InsulationType | Uninsulated |
| NumberofCircuits | 2Circuits |
| PinSpacing | 9.53mm |
| PrimaryType | Jumper |
| UsedWith | #6Series |
| Centerline (Pitch) | 9.53 mm [ .375 in ] |
| 封装数量 | 1250 |
| 封装方法 | 包装 |
| 安装插针 | 不带 |
| 长度 | 17.14 mm [ .675 in ] |
| 产品类型 | 栅栏端子 |
咨询QQ
热线电话