emerson network power connectivity solutions
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connector Type | SMA to SMA |
| Cable Type | Coaxial |
| Gender | PL-F |
| Cable Length | 1.219 m |
| Standard Package | Bulk |
| Industry Aliases | 415-0040-048 |
| Subcategory | Cable Assembly |
| Packaging | Bulk |
| Lead Time | 56 Days |
| Style | SMA to SMA |
| Features | Shielded |
| Color | Gray |
| Length | 48.0" (1219.2mm) |
| 1st Connector | SMA Female Jack |
| Frequency - Max | 12.4GHz |
| 2nd Connector | SMA Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| Other Names | 4150040048 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 5 |
| Frequency Range | DC to 12.4 GHz |
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| Connector B Series | SMA |
| Connector A Body Style | Straight |
| Connector B Body Style | Bulkhead |
| Connector B Polarity | Normal |
| Connector A Series | SMA |
| Connector B Gender | Jack (Female) |
| Connector A Polarity | Normal |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话