emerson network power connectivity solutions
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connector Type | Type N to Type N |
| Cable Type | Coaxial |
| Gender | PL-PL |
| Cable Length | 0.305 m |
| Standard Package | Bulk |
| Industry Aliases | 415-0060-012 |
| Subcategory | Cable Assembly |
| Packaging | Bulk |
| Lead Time | 56 Days |
| Style | N-Type to N-Type |
| Features | Shielded |
| Color | Black |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| 1st Connector | N Male Plug |
| Frequency - Max | 11GHz |
| 2nd Connector | N Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 5 |
| Frequency Range | DC to 11 GHz |
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| Connector B Series | N |
| Connector A Body Style | Straight |
| Connector B Body Style | Straight |
| Connector B Polarity | Normal |
| Connector A Series | N |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Connector A Polarity | Normal |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话