所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connector Type | UMC to SMA |
| Cable Type | Coaxial |
| Gender | PL-PL |
| Cable Length | 0.25 m |
| Standard Package | Bulk |
| Subcategory | Cable Assembly |
| Packaging | Bulk |
| Lead Time | 56 Days |
| Style | SMA to UMC |
| Features | Shielded |
| Color | Black |
| Length | 9.84" (250mm) |
| 1st Connector | SMA Male Plug |
| Frequency - Max | 6GHz |
| 2nd Connector | Ultra Miniature Coaxial Plug Female Socket, Right Angle |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency Range | DC to 6 GHz |
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| Connector B Series | SMA |
| Connector A Body Style | Right Angle |
| Connector B Body Style | Straight |
| Connector B Polarity | Normal |
| Connector A Series | UMC |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Connector A Polarity | Normal |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话