所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | SIP |
| Number of Resistors | 4 |
| Number of Terminals | 8 |
| Type | Network |
| Circuit Designator | ISOL |
| Technology | Thick Film |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Resistance Value | 470 Ohm |
| Temperature Coefficient | ±200 ppm/°C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 470 |
| Power Per Element | 200mW |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit Type | Isolated |
| Height | 0.200" (5.08mm) |
| Size / Dimension | 0.800" L x 0.098" W (20.32mm x 2.50mm) |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | ±5% |
| Other Names | SIL08M471J |
| Package/Case | 8-SIP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1,000 |
咨询QQ
热线电话