所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 22 mOhm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 5 W |
| Product Height | 9 mm |
| Product Length | 22 mm |
| Temperature Coefficient | ±300 ppm/°C |
| Operating Temperature | -55 to 250 °C |
| Case Style | Ceramic |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 0.022 |
| Features | Flame Proof |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm) |
| Power (Watts) | 5W |
| Composition | Wirewound |
| Other Names | SQPW5R022J |
| Package/Case | Axial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 250 |
咨询QQ
热线电话