所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 20 |
| Lead Style | Terminal Screw Type |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Height | 1.650" (42.00mm) |
| Size / Dimension | 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 200W |
| Tolerance | ±5% |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Axial, Box |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 2 |
咨询QQ
热线电话