所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 22 KOhm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 200 W |
| Product Height | 45 mm |
| Product Length | 143 mm |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 22k |
| Lead Style | Terminal Screw Type |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±30ppm/°C |
| Height | 1.650" (42.00mm) |
| Size / Dimension | 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 200W |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Axial, Box |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话