所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 119 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 55 |
| Fan Rotation | Clockwise |
| Product Depth | 119 |
| Bearings | Ball |
| Nominal Speed | 4400 |
| Noise Level | 60 |
| Voltage Rating | 24 |
| Operating Input Voltage Range | 12 to 25 |
| Housing Material | Metal |
| Power Rating | 12.2 |
| Maximum Airflow | 147.1 |
| Mounting | Flange Mount |
| Termination | Terminals |
| Product Height | 38 |
| rohs | Compliant |
| Product | Fans |
| Product Category | Fans |
| Series | 4100N |
| Termination Style | Terminals |
| Current Type | DC |
| Supply Voltage | 24 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| AirFlow | 147.1CFM |
| BearingType | Ball |
| Brand/Series | 4100NSeries |
| Configuration | Square |
| Dimensions | 4.7x4.7x1.5(120x120x38)In.(mm) |
| Dimensions,Inches | 4.7x4.7x1.5In. |
| Dimensions,mm | 120x120x38mm |
| Direction | IntakeoverStruts |
| FanType | DC |
| Material | Plastic |
| NoiseLevel | 60dBA |
| NoiseRating | 60dBA |
| Power,Rating | 12.2W |
| PrimaryType | Fans |
| Rotation | CW |
| Size | 4.7x1.5(120x38)In.(mm) |
| Size,Fan | 4.7x1.5(120x38)In.(mm) |
| Temperature,Operating,Maximum | 55°C |
| Type | Square |
| Voltage,Rating | 24VDC |
| Weight | 0.86Lbs. |
| 系列 | 4100N |
| 电源电压 | 24 V |
| 交流或直流操作 | 直流 |
| 风扇速度 | 4400rpm |
| 轴承类型 | 滚珠轴承 |
| 高度 | 119mm |
| 噪声水平 | 57dB(A) |
| 功耗 | 11W |
| 宽度 | 119mm |
| 尺寸 | 119 x 119 x 38mm |
| 深度 | 38mm |
| 弯曲方向 | 向前 |
| 气流量 | 260m³/h |
咨询QQ
热线电话