所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 270 Ohm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 25 W |
| Product Height | 15 mm |
| Product Length | 51.8 mm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Tray |
| Resistance (Ohms) | 270 |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±30ppm/°C |
| Height | 0.591" (15.00mm) |
| Size / Dimension | 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 25W |
| Composition | Wirewound |
| Other Names | THS25270RJ |
| Package/Case | Axial, Box |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 100 |
咨询QQ
热线电话