所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Diameter | 0.504" (12.80mm) |
| Style | Cylindrical with Pointer |
| Features | 6-32 Set Screw |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Indicator | Line on Side |
| Height | 0.480" (12.20mm) |
| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Standard Package | 25 |
| Type | Knurled, Straight |
| Standard Pack: | 100 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话