所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Standard LEDs - Through Hole |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Illumination Color | Amber |
| Luminous Intensity | 7 mcd |
| Wavelength/Color Temperature | 603 nm |
| Viewing Angle | 60 deg |
| Lens Color/Style | Diffused |
| Forward Current | 10 mA |
| Forward Voltage | 2.2 V |
| LED Size | T-1 |
| Packaging | Bulk |
| Lens Dimensions | 3 mm |
| Lens Shape | Dome |
| Mounting Style | Through Hole |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Subcategory | LED |
| Lead Time | 112 Days |
| rohs | Compliant |
咨询QQ
热线电话