所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | SIP |
| Number of Resistors | 7 |
| Number of Terminals | 8 |
| Power Rating | 1 W |
| Type | Network |
| Circuit Designator | BUS |
| Technology | Thick Film |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Resistance Value | 20 KOhm |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/°C |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| RoHS | No RoHS Version Available |
| Product Type | Networks |
| Circuit Type | Bussed |
| Resistor Values | 20 kOhms |
| Tolerance | 2 % |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Dimensions | 4.95 mm W x 27.53 mm L |
| Lead Spacing | 2.54 mm |
| Termination Style | SIP |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | SIP-8 |
| Power per Element | 0.2 W (1/5 W) |
| Series | 4300R |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Life | NRND: Not recommended for new designs. |
| Resistance Value | 20K |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.2 (1/5) |
| Product Depth | 2.16 |
| Temperature Coefficient | ±100 |
| Product Length | 19.92 |
| Product Height | 4.95 |
| Power Rating | 1 |
| Mounting | Through Hole |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 2.54 |
| Package/Case | SIP |
| Resistance (Ohms) | 20k |
| Power Per Element | 200mW |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 8-SIP |
| Height | 0.195" (4.95mm) |
| Size / Dimension | 0.784" L x 0.085" W (19.92mm x 2.16mm) |
| Other Names | 4308R-1-203 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Case Length | 27.53 mm |
| Case Width | 4.95 mm |
咨询QQ
热线电话