所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tube |
| Resistance (Ohms) | 330, 470 |
| Power Per Element | 250mW |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit Type | Dual Terminator |
| Supplier Device Package | 10-SIP |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Height | 0.250" (6.35mm) |
| Size / Dimension | 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 10 |
| Number of Resistors | 16 |
| Standard Package | 250 |
| Package / Case | 10-SIP |
| Tolerance | ±2% |
咨询QQ
热线电话