所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistance Value | 82/82 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.25 (1/4) |
| Product Depth | 2.16 |
| Type | Network |
| Temperature Coefficient | ±100 |
| Termination Style | Pin |
| Product Length | 24.99 |
| Product Height | 6.35 |
| Power Rating | 1.5 |
| Tolerance | 2Ohm |
| Number of Resistors | 16 |
| Mounting | Through Hole |
| Circuit Designator | TERM |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 2.54 |
| Technology | Thick Film |
| Number of Terminals | 10 |
| Package/Case | SIP |
| Packaging | Tube |
| Resistance (Ohms) | 82 |
| Power Per Element | 250mW |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit Type | Dual Terminator |
| Supplier Device Package | 10-SIP |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Height | 0.250" (6.35mm) |
| Size / Dimension | 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 10 |
| Standard Package | 250 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Resistor Values | 82 Ohms, 82 Ohms |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Lead Spacing | 2.16 mm |
| Case Length | 24.99 mm |
| Power per Element | 0.25 W (1/4 W) |
| Series | 4300M |
| Case Width | 6.35 mm |
| Product Type | Networks |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话