所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | SIP |
| Number of Resistors | 16 |
| Number of Terminals | 10 |
| Power Rating | 1.25 W |
| Type | Network |
| Circuit Designator | TERM |
| Technology | Thick Film |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Resistance Value | 1.5/3.3 KOhm |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/°C |
| Standard Package | Bulk |
| Resistance Value | 1.5K/3.3K |
| EU RoHS | Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.2 (1/5) |
| Product Depth | 2.16 |
| Temperature Coefficient | ±100 |
| Termination Style | Pin |
| Product Length | 24.99 |
| Product Height | 4.95 |
| Power Rating | 1.25 |
| Tolerance | 2% |
| Mounting | Through Hole |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 2.54 |
| Package/Case | SIP |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 1.5k, 3.3k |
| Power Per Element | 200mW |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit Type | Dual Terminator |
| Supplier Device Package | 10-SIP |
| Height | 0.195" (4.95mm) |
| Size / Dimension | 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm) |
| Number of Pins | 10 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package / Case | 10-SIP |
| 每元件功率 | 200mW |
| 系列 | 4300R |
| 供应商器件封装 | 10-SIP |
| 容差 | ±2% |
| 电阻 (Ω) | 1.5k, 3.3k |
| 高度 | 0.195" (4.95mm) |
| 电路类型 | Dual Terminator |
| 温度系数 | ±100ppm/°C |
| 装配类型 | Through Hole |
| 电阻器数 | 16 |
| 引脚数 | 10 |
咨询QQ
热线电话