所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 119 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 75 |
| Fan Rotation | Clockwise |
| Product Depth | 119 |
| Bearings | Ball |
| Noise Level | 39 |
| Voltage Rating | 12 |
| Operating Input Voltage Range | 6 to 15 |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate |
| Power Rating | 2.6 |
| Maximum Airflow | 82.4 |
| Mounting | Flange Mount |
| Termination | Leads |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Product Height | 32 |
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 112 Days |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Fiberglass Reinforced |
| Noise | 39 dB(A) |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Standard Package | 25 |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Bearing Type | Ball |
| Size / Dimension | Square - 119mm L x 119mm H x 32mm W |
| Weight | 0.485 lb (219.99g) |
| Operating Temperature | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Air Flow | 82.4 CFM (2.33m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Life Expectancy | 70000 hrs @ 40°C |
| Voltage Range | 6 ~ 15VDC |
| Power (Watts) | 2.60W |
| RPM | 2300 RPM |
| Other Names | 381-1021 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Frame Dimensions (mm) | 119 mm x 32 mm x 119 mm |
| Airflow | 82.4 CFM |
| Series | 4300 |
| Termination Style | Wire Leads |
| Unit Weight | 7.840001 oz |
| Current Type | DC |
| Product Category | Blowers |
| Power Rating | 2.6 W |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Voltage | 12 V |
| Frame Dimensions | :119mm x 119mm x 32mm |
| Flow Rate - Imperial | :82.4cu.ft/min |
| Flow Rate - Metric | :140m³/h |
| Noise Rating | :39dBA |
| Power Connection Type | :Wire Leaded |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Bodies | :CSA, UL |
| External Depth | :32mm |
| External Height | :119mm |
| External Width | :119mm |
| Fixing Centres | :82.5mm |
| Fixing Hole Diameter | :4.5mm |
| Input Voltage Max | :15V |
| Input Voltage Min | :6V |
| Operating Lifetime | :70000h |
| Operating Temperature Max | :75°C |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Panel Cutout Diameter | :116mm |
| Power Consumption | :2.6W |
| Standard | :VDE0730 |
| Supply Voltage DC Max | :15V |
| Supply Voltage DC Min | :6V |
| Type | :Low Noise,119mm |
| Weight (kg) | 0.22 |
| Tariff No. | 84145920 |
| AirFlow | 82.4CFM |
| BearingType | Ball |
| Brand/Series | 4300Series |
| Configuration | Square |
| Dimensions | 4.7x4.7x1.26(120x120x32)In.(mm) |
| Dimensions,Inches | 4.7x4.7x1.26In. |
| Dimensions,mm | 120x120x32mm |
| Direction | ExhaustoverStruts |
| FanType | DC |
| Material | Plastic |
| NoiseLevel | 39dBA |
| NominalSpeed | 2300RPM |
| PowerRating | 2.6 |
| Power,Rating | 2.6W |
| PrimaryType | Fans |
| Rotation | CW |
| Size | 4.7x1.26(120x32)In.(mm) |
| Size,Fan | 4.7x1.26(120x32)In.(mm) |
| Speed | 2300RPM |
| Temperature,Operating,Maximum | 75°C |
| Thickness | mm |
| Voltage,Rating | 12VDC |
咨询QQ
热线电话