所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.053" (1.35mm) |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Frequency | 24MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | 2-SMD |
| Type | MHz Crystal |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Dimensions | 3.2 mm W x 5 mm L x 1.35 mm H |
| Operating Temperature Range | - 10 C to + 60 C |
| Series | Model 445 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 PPM |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| ESR | 40 Ohms |
咨询QQ
热线电话