所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| メーカ | CTS |
| RoHS | 免責による RoHS 準拠 |
| 周波数 | 25 MHz |
| 公差 | 20 PPM |
| 周波数安定性 | 15 PPM |
| 負荷容量 | 18 pF |
| 末端様式 | SMD/SMT |
| パッケージ/ケース | 5 mm x 3.2 mm |
| 動作温度範囲 | - 10 C to + 60 C |
| 寸法 | 3.2 mm W x 5 mm L x 1.35 mm H |
| パッケージ化 | Reel |
| ESR | 40 Ohms |
| 取り付け様式 | SMD/SMT |
| シリーズ | Model 445 |
| タイプ | Surface Mount Quartz Crystals |
| Life | 新製品: このメーカーの新製品 |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.053" (1.35mm) |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Frequency | 25MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | 2-SMD |
| Type | MHz Crystal |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Dimensions | 3.2 mm W x 5 mm L x 1.35 mm H |
| Operating Temperature Range | - 10 C to + 60 C |
| Series | Model 445 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 PPM |
咨询QQ
热线电话