所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Frequency | 30 MHz |
| Tolerance | 30 PPM |
| Frequency Stability | 20 PPM |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Package / Case | 5 mm x 3.2 mm |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Dimensions | 3.2 mm W x 5 mm L x 1.35 mm H |
| Packaging | Reel |
| ESR | 30 Ohms |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Series | Model 445 |
| Type | Surface Mount Quartz Crystals |
| Life | New Product: New from this manufacturer. |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ohm |
| Height | 0.053" (1.35mm) |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Standard Package | 1,000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话