所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Mounting Hardware |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | LED Mounts |
| LED Size | 3 mm, 5 mm |
| Material | Molded Nylon |
| Color | White |
| Body Length | 4.6 mm |
| Packaging | Bulk |
| Outside Diameter | 6.4 mm |
| Length | 0.180" (4.57mm) |
| LED | T1, T1 3/4 |
| Standard Package | 1,000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 系列 | 450 |
| 材料 | Nylon |
| 颜色 | White |
| 长度 | 0.180" (4.57mm) |
咨询QQ
热线电话