所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package | 1 |
| Type | Gun |
| For Use With/Related Products | Standard Ties; 0.080" ~ 0.190" (2.03mm ~ 4.83mm) Width |
| Features | Automatic Tie Cutter, Adjustable |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product | Installation Tool |
| Unit Weight | 3.200000 oz |
| RoHS | Not Applicable |
| rohs | Not applicable / Not applicable |
| Tension | Adjustable, Tool Controlled |
| Tool Type | Cable Tie Installation |
| Tool Style | Pistol Type |
| Tie Width Min - in | 0.08 |
| Tie Width Max - in | 0.19 |
| Cable Tie Type | Nylon, Self-Locking |
| Brand Name | Greenlee |
| Cable Tie Width | 0.18in |
| Color | Green|Black |
| Primary Color | Green|Black |
| For Use With | Cable Ties |
| Product Type | Cable Tie Gun |
咨询QQ
热线电话