所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Hex Standoffs |
| Length | 5/8 in |
| Thread Size | 6-32 |
| Outside Diameter | 1/4 in |
| Material | Aluminum |
| Plating | Clear Iridite |
| Gender | Male / Female |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| rohs | Compliant |
| Standoff Type | :Hex Male-Female |
| Standoff Material | :Aluminium |
| External Width | :6.35mm |
| Overall Length | :15.875mm |
| Thread Size - Metric | :- |
| Thread Size - Imperial | :6-32 |
| Spacer Material | :Aluminium |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 76161000 |
咨询QQ
热线电话