所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 220, 330 |
| Power Per Element | 200mW |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit Type | Dual Terminator |
| Supplier Device Package | 11-SIP |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Height | 0.200" (5.08mm) |
| Size / Dimension | 1.098" L x 0.098" W (27.89mm x 2.49mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 11 |
| Number of Resistors | 18 |
| Standard Package | 50 |
| Tolerance | ±2% |
| Package/Case | 11-SIP |
| Package / Case | 11-SIP |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话