所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | SIP |
| Number of Resistors | 18 |
| Number of Terminals | 11 |
| Power Rating | 1.38 W |
| Type | Network |
| Circuit Designator | TERM |
| Technology | Thick Film |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Resistance Value | 3/6.2 KOhm |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/°C |
| Standard Package | Bulk |
| メーカ | Bourns |
| 製品タイプ | Networks |
| ピン数 | 11 |
| 動作温度範囲 | - 55 C to + 125 C |
| 末端様式 | SIP |
| パッケージ/ケース | SIP-11 |
| シリーズ | 4600x |
| 工場パックの数量 | 50 |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 3k, 6.2k |
| Power Per Element | 200mW |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit Type | Dual Terminator |
| Supplier Device Package | 11-SIP |
| Height | 0.200" (5.08mm) |
| Size / Dimension | 1.098" L x 0.098" W (27.89mm x 2.49mm) |
| Number of Pins | 11 |
| Package / Case | 11-SIP |
| Tolerance | ±2% |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话