所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | SIP |
| Number of Resistors | 20 |
| Number of Terminals | 12 |
| Power Rating | 1.5 W |
| Type | Network |
| Circuit Designator | TERM |
| Technology | Thick Film |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Resistance Value | 470/1.5 Ohm/KOhm |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/°C |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 470, 1.5k |
| Power Per Element | 200mW |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit Type | Dual Terminator |
| Supplier Device Package | 12-SIP |
| Height | 0.200" (5.08mm) |
| Size / Dimension | 1.198" L x 0.098" W (30.43mm x 2.49mm) |
| Number of Pins | 12 |
| Tolerance | ±2% |
| Package/Case | 12-SIP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package / Case | 12-SIP |
咨询QQ
热线电话