所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Lead Diameter | 0.8 |
| Product Length | 18 |
| EU RoHS | Compliant |
| Suppression Class | X2 |
| Product Depth | 10 |
| Mounting | Through Hole |
| Termination Style | Radial |
| Product Height | 16 |
| Packaging | Loose in Box |
| Capacitance Value | 0.47uF |
| Type | EMI Suppression |
| Lead Pitch For Radial | 15 |
| Voltage | 560VDC|275VAC |
| Maximum Operating Temperature | 110 |
| Seated Plane Height | 16 |
| Tolerance | 20% |
| Dielectric | PP |
| Operating Temp Range | -40C to 110C |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Lead Diameter (nom) | 0.8 mm |
| Construction | Radial |
| Capacitance | 470000 pF |
| Tolerance (+ or -) | 20% |
| Temp Coeff (Dielectric) | PP |
| Lead Spacing (nom) | 15 mm |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | Not Required |
| Product Length (mm) | 18 mm |
| Product Depth (mm) | 10 mm |
| Product Height (mm) | 16 mm |
| Seated Plane Height | 16 mm |
| Size (mm) | 18 X 10 X 16 |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
| Standard Pack: | 1 |
咨询QQ
热线电话