所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Actuator Style | Concave (Standard V) |
| Packaging | Bulk |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating | 5A (AC/DC) |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Rating - AC | 125V |
| Electrical Life | 40,000 Cycles |
| Termination Style | PC Pin |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Standard Package | 1 |
| Voltage Rating - DC | 28V |
| Circuit | SPDT |
咨询QQ
热线电话