所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistance Value | 330/330 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.08 |
| Product Depth | 7.62 |
| Type | Network |
| Temperature Coefficient | ±100 |
| Termination Style | Gull Wing |
| Product Length | 11.18 |
| Product Height | 2.16 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Rating | 1.28 |
| Tolerance | 2% |
| Number of Resistors | 28 |
| Mounting | Surface Mount |
| Circuit Designator | TERM |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 1.27 |
| Technology | Thick Film |
| Number of Terminals | 16 |
| Package/Case | SOM |
| Resistance (Ohms) | 330 |
| Power Per Element | 80mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Dual Terminator |
| Supplier Device Package | 16-SOM |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Height | 0.085" (2.16mm) |
| Size / Dimension | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 16 |
| Standard Package | 2,000 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Package / Case | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
咨询QQ
热线电话