所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Cable Type | RG174/U |
| Impedance | 50 Ohms |
| Color | Black |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Series | 4846 |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Part # Aliases | 1914345 |
| Style | SMA to SMA |
| Features | Shielded |
| Length | 24.0" (609.6mm) |
| 1st Connector | SMA Male Plug |
| Gender | Male to Male |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | SMA Male Plug |
| Operating Temperature | 85°C |
| Other Names | 5995012514326 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Coaxial Cable Type | :RG174 |
| Cable Length - Imperial | :24" |
| Cable Length - Metric | :610mm |
| Connector Type A | :SMA Straight Plug |
| Connector Type B | :SMA Straight Plug |
| Jacket Color | :Black |
| Cable Length | :24" |
| Weight (kg) | 0.018 |
| Tariff No. | 85444920 |
| BootType | NonBooted |
| Cableend1,ConnectorType | SMAMale |
| Cableend2,ConnectorType | SMAMale |
| CableType | RG-174/U |
| Color,Jacket | Black |
| Length,Cable | 24" |
| Material,Conductor | BareCopper |
| Material,Jacket | Vinyl |
| Shielding | SingleShielded |
| Size,Conductor | 26AWG |
| SpecialFeatures | NonBooted |
| Stranding | 7×34 |
| Temperature,Rating | +85°C |
| WireSize | 26AWG |
咨询QQ
热线电话