所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | SMA to SMA |
| Features | Shielded |
| Color | Brown |
| Cable Type | RG-142B DS |
| Length | 24.0" (609.6mm) |
| 1st Connector | SMA Male Plug |
| Gender | Male to Male |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | SMA Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Temperature | 200°C |
| Other Names | 5995011953290 |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| Connector B Series | SMA |
| Connector A Series | SMA |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Part # Aliases | 1914496 |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| RoHS | RoHS Compliant |
| BootType | NonBooted |
| Cableend1,ConnectorType | SMAMale |
| Cableend2,ConnectorType | SMAMale |
| CableType | RG-142B/U |
| Color,Jacket | TintedBrown |
| Length,Cable | 24" |
| Material,Conductor | SilverCoatedCopperCoveredSteel |
| Material,Jacket | FluorinatedEthylenePropylene |
| Shielding | DoubleShielded |
| Size,Conductor | 18AWG |
| SpecialFeatures | NonBooted |
| Stranding | Solid |
| Temperature,Rating | +200°C |
| WireSize | 18AWG |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话