所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Wire Size | 18 |
| EU RoHS | Compliant |
| Connector Type B | SMA |
| Connector Type A | SMA |
| Cable Type | RG142B/U |
| Connector Type | SMA to SMA |
| Contact Plating | Gold |
| Gender | M-M |
| Cable Length | 1.524 |
| Contact Material | Brass |
| Style | SMA to SMA |
| Features | Shielded |
| Color | Brown |
| Length | 60.0" (1524.0mm) |
| 1st Connector | SMA Male Plug |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | SMA Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Temperature | 200°C |
| Other Names | 5995011953292 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| Connector B Series | SMA |
| Connector A Series | SMA |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Part # Aliases | 1914564 |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| RoHS | RoHS Compliant |
| BootType | NonBooted |
| Cableend1,ConnectorType | SMAMale |
| Cableend2,ConnectorType | SMAMale |
| CableType | RG-142B/U |
| Color,Jacket | TintedBrown |
| Length,Cable | 60" |
| Material,Conductor | SilverCoatedCopperCoveredSteel |
| Material,Jacket | FluorinatedEthylenePropylene |
| Shielding | DoubleShielded |
| Size,Conductor | 18AWG |
| SpecialFeatures | NonBooted |
| Stranding | Solid |
| Temperature,Rating | +200°C |
| WireSize | 18AWG |
咨询QQ
热线电话