所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2HC-49 |
| Standard Frequency | 14.3181 MHz |
| Frequency Tolerance | ±30 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Type | Crystal |
| Series Resistance | 40 Ohm |
| Frequency Aging | ±5 ppm/Year |
| Maximum Operating Temperature | 70 °C |
| Mode of Oscillation | Fundamental |
| Minimum Operating Temperature | -20 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话