所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Tip / Nozzle Width | :2.4mm |
| Tip / Nozzle Style | :Round, Bent |
| For Use With | :W60 Soldering Iron |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| External Width | :2.4mm |
| Length | :430mm |
| Operating Temperature Max | :430°C |
| Temperature Code | :8 |
| Tip Size | :2.4mm |
| Weight (kg) | 0.011 |
| Tariff No. | 85151100 |
咨询QQ
热线电话