所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| American Wire Gauge | 24 |
| Armoured | No |
| Cable Shape | Multicore |
| Connector A | 4 Way Male Circular |
| Connector B | Free End |
| Cross Sectional Area | 0.25 mm |
| Current Rating | 4 A |
| Earth Cable | No |
| Fire Resistant | No |
| Halogen Free | No |
| Insulation Material | PVC |
| IP Rating | IP68 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Number of Cores | 4 |
| Oil Resistant | No |
| Sheath Material | PVC |
| Voltage Rating | 60 V ac |
| 连接器 A | M8 |
| 连接器 A 的触点数量 | 4 |
| 连接器 A 外壳极性 | 插头 |
咨询QQ
热线电话